ZWYCIĘSTWO nad OSTC !! Marsz w górę tabeli kontynuują zawodnicy Auchan Bonarka. Tym razem rozprawili się z OSTC i zrównali się z nimi punktami. Mecz jednak lepiej zaczął się dla gospodarzy, którzy za sprawą Damian Popsuły wyszli na prowadzenie. Radość nie trwała jednak długo. Niesamowita bomba Bartłomieja Kękusia dała gościom remis, którzy z minuty na minutę rozpędzali się coraz bardziej. Po chwili prowadzenie dał im Mikołaj Pyś, który jak się później okazało był motorem napędowym swojej drużyny. Końcówka pierwszej części to zdecydowana dominacja zawodników w czerwonych koszulkach, którzy w pewnym momencie prowadzili już 5:1. Składne akcje trio: Mikołaj Pyś, Oskar Brandys, Bartłomiej Kękuś siały spustoszenie w defensywie OSTC. Tuż przed przerwą Paweł Piętka trafił na 2:5, ale wielkiej euforii po tym trafieniu nie było. Druga połowa rozpoczęła się bardzo nieoczekiwanie. Goście jakby pierwsze minuty kompletnie przespali i gospodarze...doprowadzili do remisu! Gola na 5:5 strzelił Piętka pokazując, że w polu karnym rywala czuje się jak ryba w wodzie. Gospodarze jednak nagle opadli z sił i do gry wrócił Auchan. Znowu goście zdecydowanie dominowali i raz po raz karcili rywala. Akcje z klepki, gole do pustej bramki, oglądało się to naprawdę świetnie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:5 dla gości, a już za tydzień formę „czerwonych" przetestuje prawdopodobnie przyszły mistrz ligi – RMF Maxxx.